Naturel Evden Eve Nakliyat & Depolama 

Asansörlü Taşımacılık

Çok Oluyoruz:Asansörle Taşıyoruz!

Naturel Nakliyat & Depolama firması olarak amacımız belirlenen her hedefi amaç edinmek ve taşımacılıktaki yenilikleri ve teknolojiyi sizlere sunmaktır. Güvenli, hızlı ve uzman ekiibimizle istediğiniz kata, İstanbul'un her semtine bir telefon kadar uzak olan asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile emrinize amadeyiz. Sizlerden Naturel Nakliyat & Depolama ailesi olarak tek ricamız, isteklerinizi çağrı merkezimizde bulunan elemanarımıza iletmeniz.

Peki Neden Asansörlü Taşımacılık?

Yıllardır evden eve nakliyattaki tek sorun taşınma esnasında oluşan hasarlardır. Biz bu hasarların oluşumunun önüne geçebilmek için diğer taşıma firmalarından farkımız olan asansörlü taşıma hizmetini firmamızın bünyesine ekledik. Sizde asansörlü taşıma hizmetimizle tanışmak ister misiniz?
Daha ne bekliyorsununuz?
Bize Ulaşmak İçin Tıklayın.

-Videomuz-

Sizlerde %100 kalite ve güvenli taşıma ayrıcalığını deneyimlemek, hem hızlı hemde hasarsız bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmek için İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermekte olan asansörlerimizden faydalanabilirsiniz.

Merdivenlerimiz çok mu dar?
Bina içi asansörlere izin vermiyorlar mı?
Katınız çok mu yüksek?
Hiç önemli değil!

Sizinle!

| Yasal uyarı; Firmamız'ın bilgileri ve görselleri İzinsiz Kopyalanamaz.Bilgi dahilinde yapılan kopya ve alıntılar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. <